Kohaletoimetamine ja tagastamine

KOHALETOIMETAMINE

Sportplus.ee e-pood saadab kaupa Eestisse, Lätti, Leetu ja Soome.

 

Tellimuse täitmisel tuleb Teile e-posti teel teade, milles leiate jälgimisnumbri. Jälgimisnumbri abil saate jälgida oma paki teekonda.

Omniva saadetised on jälgitavad Omniva ning UPU rahvusvahelises jälgimiskeskkonnas aadressil http://www.track-trace.com/post

Itella SmartPOSTi saadetisi on võimalik jälgida Itella jälgimiskeskkonnas: http://uus.smartpost.ee/saadetise-otsing

DPD saadetisi saab jälgida aadressil https://www.dpd.com/ee/et/j-lgi-pakki/

 

Üle 79€ tellimustele on kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tasuta.

Tellides tooteid meie e-poest, on Teil võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise viiside vahel:

Riik

Tarneviis

Hind

Tarneaeg

Tagastused

 Eesti

Omniva pakiautomaat

2.99 €

2-5 tööpäeva

Omniva pakiautomaati 14 päeva jooksul tasuta

 

SmartPOSTi pakiautomaat 

2.99 €

2-5 tööpäeva

SmartPOSTi pakiautomaati 14 päeva jooksul tasuta

 

Standardpakk

3.95 €

2-5 tööpäeva

Postkontorist kliendi kulul

 

Kuller

4.95 €

2-5 tööpäeva

Postkontorist kliendi kulul

 

DPD

2.90

2-5 tööpäeva

DPD pakiautomaati 14 päeva jooksul tasuta

Soome 

SmartPOSTi pakiautomaat 

10.95 €

2-5 tööpäeva

SmartPOSTI pakiautomaati 14 päeva jooksul tasuta

 

Postkontorisse

10.95 €

3-5 tööpäeva

Postkontorist kliendi kulul

Omniva pakiautomaat -  Omnivaga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht, uksekood ja tagastuskood.

Itella SmartPOST pakiautomaat -   SmartPOSTiga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood. Tagastamiseks tuleb kasutada sama uksekoodi millega pakk kätte saadi.

DPD - DPDga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ja uksekood. Tagastamiseks on pakis kaasas kleebis millega saab paki tagastada DPD pakiautomaadi kaudu.

Pakk postkontorisse - Paki saabumisest postkontorisse teavitab Omniva teid postkasti tuleva teatega, millel on märgitud postkontori asukoht ja Teie paki hoiuaeg.

Omniva kuller - Saadetise saabumisest teatab kuller teile telefoni teel. Kui te ei ole saadetise kohaletoimetamise hetkel kättesaadav, jäetakse saadetis postkontorisse hoiule seitsmeks kalendripäevaks. Teile jäetakse postkasti teavitus, millel on märgitud hoiutähtaeg ja postiasutuse nimetus, kust paki kätte saab.

 

Tellimused täidetakse ning postitatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Toote kohalejõudmine sõltub postiteenistustest.

Tagastused palume saata aadressile:

A.I.R.Sport Projekt OÜ/ Laki 9a, 10621 Tallinn tel. 5296338

Lepingust taganemise õigus ja taganemisavaldus

Teil õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates tehingu vormistamisest. 

Tehingust taganemiseks täida taganemisavaldus siin.

Tehingust taganemine on tasuta, v.a. tagastamiskulud, mis on kliendi kanda. Erandina kannab tagastamiskulud A.I.R. Sport Projekt OÜ kui pakk oli tellitud Itella SmartPOSTiga, Omniva pakiautomaati Eestis või DPD pakiautomaati. Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates paki kätte saamisest ning klient kasutab sama SmartPosti uksekoodi, mida paki kättesaamisel või Omniva SMS-iga saadetud tagastuskoodi või sama pakikoodi. DPD saadetiste puhul on tagastamiseks SMS sõnumis PIN-kood.

Lugege tehingust taganemisest kasutustingimustest.

Toote tagastamine ja/või vahetamine

Ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul  Kui tellitud toote suurus ei sobi Teile ning soovite toodet vahetada, on võimalik seda teha 14 päeva jooksul  alates toote kättesaamisest. Kui meil ei ole võimalik leida vahetamiseks tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest e-maili teel.

Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid.

Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma meie kodulehel oleva lepingust taganemise avalduse. Märkige vahetamisele, asendamisele või parandamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud uus suurus.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa A.I.R. Sport Projekt OÜ toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame alles hoida postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestamiseks.

NB! Hügieenilistel kaalutlustel ei saa tagastada ega vahetada pesu ning rannariideid. 

Toote tagastamine ja/või vahetamine  on tasuta, v.a. tagastamiskulud, mis on kliendi kanda. Erandina kannab tagastamiskulud A.I.R. Sport Projekt OÜ kui pakk oli tellitud Itella SmartPOSTiga, Omniva pakiautomaati Eestis või DPD pakiautomaati. Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates paki kätte saamisest ning klient kasutab sama SmartPosti uksekoodi, mida paki kättesaamisel või Omniva SMS-iga saadetud tagastuskoodi või sama pakikoodi. DPD saadetiste puhul on tagastamiseks pakki lisatud kleebis.

Vale või mittekvaliteetse toote tagastamine

Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta tellitule või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil epood@sportplus.ee või kirjalikult A.I.R. Sport Projekt OÜ aadressile Laki 9 A, 10621 Tallinn. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjelduse ning esitatav nõude.

Lugege täiendavalt pretensiooni esitamisest kasutustingimustest. 

Vale või mittekvaliteetse toote korral palun täitke meie kodulehel olev lepingust taganemise avalduse. A.I.R. Sport Projekt OÜ tagastab Teile nii toote eest tasutud summa lähetamiskulud, sh tagastuse postitamisel tekkinud kulud. Selleks palume teil alles hoida postitamisel saadav dokument ja saata see e-posti aadressil epood@sportplus.ee koos tellimuse numbriga. 

RAHA TAGASTAMINE

Lepingust taganemise korral tagastame teile toodete eest tasutud summad hiljemalt 14 päeva jooksul meile taganemisavalduse jõudmisest. A.I.R. Sport Projekt OÜ-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.